Błąd
  • JDispatcher::register: Nie rozpoznano uchwytu zdarzenia. Uchwyt: plgSpojniki25

Ochotnicy warszawscy

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w cyklu bezpłatnych warsztatów/spotkań dla wolontariuszy oraz osób zainteresowanych nawiązaniem współpracy z placówkami opiekuńczo-leczniczymi na terenie m.st. Warszawy. Działanie jest realizowane w ramach projektu "Ochotnicy warszawscy" ze środków m.st. Warszawy we współpracy z Centrum Alzheimera. Głównym założeniem projektu jest promocja wolontariatu w placówkach opiekuńczo-leczniczych oraz szeroko pojęte wsparcie wolontariuszy w zakresie poznania specyfiki pracy z osobami niepełnosprawnymi, chorującymi oraz z seniorami. Warsztaty będą odbywały się w wybraną sobotę miesiąca - rozpoczynamy już 24 marca br., a następne 14 kwietnia br. w Centrum Alzheimera (ul. Wilanowska 257).

Uprzejmie prosimy o wsparcie w promocji oferty. Będziemy wdzięczni za udostępnianie oraz poinformowanie Państwa wolontariuszy/ki oraz osoby zainteresowane proponowaną tematyką.
W załączniku wysyłam plakat oraz link ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi pierwszego dnia szkoleń, na które obowiązują zapisy. Osobą odpowiedzialną za kontakt z uczestnikami jest Pani Anna Majkowska nr tel. 514 930 047 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00–15.00).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem